Strona główna
OSTATNIA WYCIECZKA JAKO PRZEDSZKOLAKI
1118.06. sześciolatki były na wycieczce w Jeziorach Wysokich w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej. Atrakcji było bardzo dużo-oglądanie ekspozycji po lesie, wspinaczka na wieżę widokową i oczywiście czas na zabawę na świeżym powietrzu. Było bardzo intensywnie i ciekawie.
KOLEJNY ETAP KONKURSU "BEZPIECZNA ZERÓWKA"
1Antosia, Celinka oraz Kacper z 6latków, dzieci które zdobyły I miejsce w powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie: "Bezpieczna Zerówka", 17.06. wzięły udział w Finale VII Wojewódzkiego Turnieju w Gorzowie Wielkopolskim. Jesteśmy z Was dumni
WYCIECZKA DO DROŻKOWA -"RANCZO U STASIA"
16.06- dzieci z grupy 3,4 i 5latków wybrały się na wycieczkę do Drożkowa.
Cały ten czas spędziliśmy na świeżym powietrzu w towarzystwie milusińskich alpak. Było ich naprawdę sporo: czarne, kremowe i brązowe. Dzieci karmiły alpaki marchewką. W alpakarni były również kózki, które także są smakoszami marchewek. Następnie udaliśmy się na warsztaty, podczas których dzieci wykonały śliczne alpaki z papierowych talerzyków i wełny. Był, to dzień wyjątkowy, który na długo zapadnie w naszej pamięci ...
KOLEJNE SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW
KOLEJNE SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW.TYM RAZEM NA TURNIEJU KARATE W KLUBIE KARATE "KONTRA".
4LATKI
4LATKI - niespodzianka (smaczna) za wspaniały występ z okazji Dnia Mamy i Taty.
Logowanie
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych