• Warsztaty " Kraina Eksperymentów"

• 26.05.2021 14:19
        • Dnia 26.05. dzieci z naszego przedszkola kolejny raz wzięły udział w warsztatach przeprowadzonych przez przedstawicieli firmy „Kraina Eksperymentów”. Wspólnie z naszymi gośćmi wykonały eksperyment pokazowy – prezent dla mamy "Mus do kąpieli". Dziś wszyscy byliśmy naukowcami, a nasza sala zamieniła się w prawdziwe laboratorium! Zobaczcie sami jak eksperymentowaliśmy…

• Dzień Mamy i Taty

• 26.05.2021 14:01
        • Dzień Mamy i Taty to wyjątkowe święto,
          podczas którego każdy z nas pragnie podziękować swojej mamie i tacie za jej miłość oraz trud i poświęcenie włożone w nasze wychowanie. To właśnie tego dnia w przedszkolach organizuje się specjalne przedstawienia, jak również maluje laurki z życzeniami. Niestety ze względu na obostrzenia nie mogli Państwo obejrzeć programu artystycznego na żywo, ale mimo to, dzieci włożyły "całe serce" w przygotowania.
        • Dzień Ziemi 3latki

• 28.04.2021 22:18
        • Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele zabaw z ekologią w tle.Czytaliśmy edukacyjne wierszyki i rozwiązywaliśmy quizy, uczyliśmy się również segregować śmieci.
        • Dzień ziemniaka u "maluchów

• 06.11.2020 11:20
        • 20 października 2020 zorganizowaliśmy Dzień  ziemniaka. W tym dniu dzieci poznały wiele ciekawostek dotyczących tej rośliny, a mianowicie: skąd się wzięła w naszym kraju, do czego je wykorzystujemy,  ile ważył największy ziemniak itp. Dzieci rozwiązywały zagadki dotyczące tematyki dnia. Dzieci poznały dania do których wykorzystuje się ziemniaki.  Podsumowaniem święta była zabawa plastyczno-techniczna z ziemniaków o nietypowym kształcie. Zabawy w ciągu dnia urozmaiciły przygotowane stemple z ziemniaków.
        • 11 października - Dzień dziewczynek

• 30.10.2020 14:12
        • I ta, która ma śmieszne kucyki,
          i ta, która ma koński ogon,
          i ta, która ogonek ma mysi,
          i ta, która ma dwa warkoczyki
          czy kokardę ma z boku, czy z przodu,
          czy jej Kasia na imię, czy Ala,
          Krysia, Zosia, Małgosia, Zuzanna,
          czy jest duża, czy średnia, czy mała ­
          dziś swe święto obchodzi od rana,
          więc jej kwiatek się dzisiaj należy
          albo uśmiech, albo wierszyk,
          albo kartka z serdecznymi życzeniami!

• Miejskie Przedszkole Nr 2 w Żarach, ul. 1 Maja 3a
      • 68-200 zary, ul. 1 Maja 3a Poland
      • Godziny otwarcia sekretariatu 7.00-15.00 W dniach przyjmowania opłat za przedszkole sekretariat czynny 7.00-15.45